Податківці рекомендують платникам використовувати сервіс ЗІР

Дата: 05.03.2021 18:26

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що сервіс «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (ЗІР), розміщеним на офіційному вебпорталі ДПС. Даний сервіс містить запитання – відповіді, нормативні та інформаційні документи, ставки податків та зборів, останні зміни в законодавстві, податковий календар, програмні РРО.

Крім того, ДПС, орієнтуючись на сучасні технології, постійно вдосконалює сервіси, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам, у зв’язку із чим пропонує Вам безкоштовно завантажити мобільні додатки ЗІР на базі Android та iOS: m.zir.tax.gov.ua. При цьому основна версія ЗІР (комп’ютерна) та її мобільні додатки мають ідентичну кількість розділів та принципи їх функціонування для пошуку інформації.

З детальною інформацією щодо роботи ЗІР та його мобільних додатків можна ознайомитись в розділі «Інструкція» ЗІР. На офіційному вебпорталі ДПС (zir.tax.gov.ua). Інформація в ЗІР актуальна станом на 01.03.2021.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області