19 лютого відбулось протипожежне навчання на філії «Дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС»

Дата: 22.02.2021 10:55

Рятувальники ДПРЧ-8 У ДСНС України у Чернівецькій області спільно з колегами другого Державного пожежно-рятувального посту з охорони Дністровської ГАЕС Управління ДСНС України у Чернівецькій області, оперативно-диспетчерською службою, аварійно-відновлювальною бригадою електроцеху, загоном відомчої воєнізованої охорони та добровільною пожежною дружиною філії вдосконалили навички під час гасіння умовної пожежі та ліквідації її наслідків на гідроагрегаті №1.

Відповідно до програми тренувань причиною умовної пожежі стало коротке замикання обмотки статора гідроагрегату, що зумовило загорання із подальшим поширенням вогню та задимленням.

На завершення навчання здійснили підбиття підсумків, де було відзначено злагодженість та чіткість дій пожежно-рятувальних підрозділів та працівників філії «Дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС».

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                                                   Сергій СЕЛЕЗНЬОВ