Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників райдержадміністрацій

Дата: 15.02.2021 13:52
Кількість переглядів: 805

Фото без опису

У Чернівецькій області у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. Станом на 11 лютого 2021 року обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників.

  • Служба зайнятості вже розпочала роботу із вивільнюваними працівниками РДА, наші фахівці проводять семінари з державними службовцями, що стосуються гарантій вивільнюваних працівників, психологічної підтримки та підшуковують можливості працевлаштування ще до звільнення, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Фахівці служби зайнятості вже проводять упереджувальну інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками в режимі виїзних заходів або дистанційному форматі. Фахівці, у разі необхідності, надають психологічну підтримку, проводять профільне анкетування працівників щодо визначення мотивації та потенціалу до працевлаштування. Після цього фахівці співставляють побажання перспективної роботи та вакансії на ринку праці.

У разі неможливості працевлаштування за фахом, фахівці запропонують комплекс соціальних послуг спрямованих на здобуття іншої професії, яка затребувана на ринку праці.

Після звернення до служби зайнятості, кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник. Фахівець служби зайнятості  розробить індивідуальний план працевлаштування із врахуванням усіх заходів, які допоможуть максимально швидко знайти роботу.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора