Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Буковинці зобов’язані подавати до податкової відомості про зміну особистих даних

Дата: 10.02.2021 18:38
Кількість переглядів: 776

Фото без опису

Про це наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Та роз’яснюють, фізичні особи – платники податків подають контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня такої зміни. Наприклад, про зміну місця проживання, прізвища, імені, по батькові. Повідомити про зміну даних можна шляхом подання фізичними особами до контролюючих органів:

заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма №5ДР);

або заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5 ДРП).

Вказані заяви подаються особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а в разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.

Для заповнення заяви використовуються дані документа, що посвідчує особу (паспорт), та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання фізичною особою відповідної заяви до контролюючого органу за місцем проживання. У разі звернення до будь-якого контролюючого органу строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до п’яти робочих днів.

Подати Заяву за формами № 5 ДР або № 5 ДРП, отримати консультацію щодо заповнення заяв можна у територіальних Центрах обслуговування платників.

Із адресами Центрів обслуговування платників, режимом роботи, номерами телефонів, переліком послуг, що надаються в Центрах обслуговування платників, а також завантажити бланки заяв та зразки заповнення можна на офіційному порталі «Територіальні органи ДПС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

 

Головне управління ДПС у Чернівецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора