A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО-2021

Дата: 02.02.2021 07:48
Кількість переглядів: 1157

1 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року і триватиме до 5 березня. Цьогоріч ЗНО відбудеться з 21 травня до 15 червня.
Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів.
Реєстрація на ЗНО відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно:
правильно обрати категорію особи;
створити й заповнити реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» на сайті УЦОЯО;
підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти), або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).
Комплект реєстраційних документів має містити:
оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
засвідчену копію паспорта громадянина України;
засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
за потреби інші документи (медичний висновок про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).
Докладніше про реєстрацію на ЗНО, перевірку стану опрацювання реєстраційних документів, унесення змін до реєстраційних даних, відмову в реєстрації можна прочитати на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.
До 30 квітня зареєстровані учасники тестування зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки – на них буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Президент України повідомив, що найкращі учні кожної області за результатами ЗНО отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн.
За даними інформаційного дайджесту новин Кабінету Міністрів України за 01 лютого 2021 року.
 
Джерело: https://www.facebook.com/100052260662943/posts/245615910523763/

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора