Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

На Буковині у 2020 році працевлаштовані 84 іноземці

Дата: 31.01.2021 17:37
Кількість переглядів: 823

Фото без опису

На Буковині у 2020 році до обласної служби зайнятості роботодавці подали пакети документів для працевлаштування 84 іноземців. Більшість громадяни Румунії – 30 осіб, Туреччини – 17 осіб, Таджикистану – 12 осіб, Італії – 5 осіб. Також дозволи отримали іноземці з Індії, Ізраїлю, Польщі, Білорусії, Болгарії, Греції, Великобританії та  США.

  • На Буковині громадяни інших країн працюють на підприємствах неспеціалізованої оптової торгівлі, лісопильному та стругальному виробництві, здійснюють торгівлю автомобілями, надають послуги у закладах харчування.  На час карантину служба зайнятості не припиняла прийом документів для надання дозволів на працевлаштування іноземців. У минулому  році служба зайнятості видала 61 дозвіл на працевлаштування та продовжила дію 23. Більшість звернень роботодавці подали для працевлаштування іноземців на керівні посади, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На Буковині іноземці працюють генеральним та виконавчими директорами підприємств, також програмістами, завідувачами господарства, консультантами з маркетингу, директорами мовних центрів, операторами устаткування з переробки деревини, кухарями.

У 2019 році обласна служба зайнятості видала дозволи на працевлаштування 84  іноземців, у  2018 році – 78.

Довідково. Згідно чинного законодавства, для працевлаштування іноземця, роботодавець має отримати дозвіл на його працевлаштування у службі зайнятості. Для іноземців, які є засновниками підприємств, установ та організацій дозвіл видається на 3 роки, для найманих працівників - на 1 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора