Шановні майбутні абітурієнти та їхні батьки!

Дата: 17.12.2020 09:39

В зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, День відкритих дверей у Львівському державному університеті заплановано провести у відеорежимі 17 грудня 2020 р.

Ми прагнемо провести День відкритих дверей якомога інформативніше. Для цього пропонуємо Вам можливість завчасно поставити питання приймальній комісії та адміністрації Університету. Всі питання будуть опрацьовані нами, а відповідь на них буде надана саме під час проведення Дня відкритих дверей online.

Також ми хочемо запропонувати відвідати наш заклад та ознайомитись з матеріально-технічною базою в зручний для Вас час. Для цього просимо заповнити невелику онлайн форму та обрати дати візиту і вказати контакти для зворотного зв’язку. Ми обов’язково з Вами зв’яжемось.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                             Сергій СЕЛЕЗНЬОВ