Чернівецька область, Вижницький район

Відбулося відкриття атлетичного залу для жителів громади

Дата: 17.11.2020 20:21

Сьогодні, 17 листопада 2020 року, у Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулась знакова подія - урочисте відкриття сучасного спортивного закладу - атлетичного залу у селі Вашківці.

Приміщення колишньої шкільної котельні було реконструйовано в атлетичний зал за кошти місцевого бюджету Вашковецької сільської ради та державної цільової субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, які були виділені  за сприяння та підтримки Радикальної партії Олега Ляшка.

Спортивний заклад обладнано сучасною системою рекуперації повітря, до послуг відвідувачів - сучасне спортивне обладнання, атлетична станція, тренажери, душова кабіна. Тепер кожен бажаючий житель громади, незалежно від віку, статі або місця проживання, має можливість прийти до атлетичного залу та покращити власне здоров'я у комфортних умовах.

На відкритті закладу були присутні депутат Чернівецької обласної ради Тетяна Мартинюк, Вашковецький сільський голова Валерій Романенко, директор Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Вакарчук, голова благодійного фонду, меценат, приватний підприємець Сергій Галушко, керівник підрядної організації - директор ТзОВ «Сім Будінвест» Роман Мартинюк, а також почесний гість - голова товариства «Спорт для всіх», майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор у Лондоні, призер європейських та світових змагань Микола Лабовський.
    Представникам підрядної організації, спонсорам і меценатам Вашковецьким сільським головою Романенком В.В. було вручено подяки та грамоти.
    На жаль, у зв'язку із карантинними обмеженнями, у заході не мали змоги взяти участь всі бажаючі, але відтепер двері закладу завжди відчинені для всіх.