З 1 січня нові зразки акцизних марок для тютюнових виробів та рідин

Дата: 12.11.2020 09:34

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що Кабінет Міністрів України постановою від 29.10.2020 № 1037 «Деякі питання маркування марками акцизного податку тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах» вніс зміни до постанови від 27 грудня 2010 р. № 1251 “Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів”.

Вищезгаданою постановою затверджено нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів і зразки марок акцизного податку для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва.

Марки акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів і марки акцизного податку для рідин, що використовуються в електронних сигаретах, вітчизняного та імпортного виробництва запроваджуються з 1 січня 2021 p.

03 листопада 2020 року Постанова № 1037 офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» № 213.

Текст постанови № 1037 за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-markuvannya-markami-akciznogo-podatku-tyutyunovih-virobiv-i-ridin-shcho-vikoristovuyutsya-v-elektronnih-sigaretah-i291020-1037

Головне управління ДПС у Чернівецькій області