Здійснено перевірку об’єктів, на яких на прийдешніх місцевих виборах планується розміщення виборчих дільниць

Дата: 15.10.2020 10:03

12 жовтня працівники Сокирянського районного сектору У ДСНС України у Чернівецькій області  здійснили перевірку об’єктів, на яких на прийдешніх місцевих виборах планується розміщення виборчих дільниць.
Під час заходів фахівці ДСНС перевіряють стан протипожежного господарства, зокрема, комплектацію пожежних комплектів, щитів, наявність у достатній кількості та справність первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників). Також вогнеборці оглядають шляхи евакуації та евакуаційні виходи. Особлива увага звертається на відсутність захаращеності, наявність вказівників евакуаційних шляхів та планів евакуації.
Крім того, з особами, які будуть задіяні під час виборчої кампанії, було проведено відповідний інструктаж на дотримання правил пожежної та техногенної безпеки. Представники Служби порятунку нагадали порядок дій у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, порядок використання вогнегасників та послідовність дій при екстреній евакуації з приміщень.
Начальник Сокирянського РС УДСНС
України у Чернівецькій області