A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

На Буковині відновлено прийом громадян у центрах зайнятості

Дата: 25.09.2020 18:24
Кількість переглядів: 1211

На території адміністративно-територіальних одиниць регіону (районі чи місті обласного значення), на якій за результатами оцінки епідемічних показників рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлений «зелений», «жовтий»  або «помаранчевий»  рівень епідемічної небезпеки відновлено прийом громадян у центрах зайнятості. На території регіону «червоного» рівня епідемічної небезпеки робота з клієнтами буде здійснюватися із суворим дотриманням заходів безпеки.
Обслуговування громадян, зокрема, прийом осіб, котрі шукають роботу та зареєстрованих безробітних, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється  безпосередньо у приміщеннях міських та районних філій  Чернівецького обласного центру.
Прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями:
• відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту;
• під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
• працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.
Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви у такі способи:
• особисто, під час відвідування центру зайнятості;
• через портал державних послуг «Дія», за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Нагадуємо, що особи, які подавали документи для реєстрації у службі зайнятості у скриньку або електронною поштою, мають на перше відвідування кар’єрного радника принести оригінали документів.
 
Чернівецький обласний центр зайнятості

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора