Не підпалюйте сухої трави!

Дата: 15.05.2020 09:52

Останнім часом все частіше до пожежно-рятувальної служби району надходять повідомлення про загорання сухої трави на відкритих територіях, уздовж узбіччях транспортних магістралей і навіть  в межах приватних господарств.
Спалювання побутового сміття та залишків рослинності несе загрозу для здоров’я людей та наносить непоправну шкоду екології нашого краю.
Та найбільше турбує те, що такі стихійні підпали можуть призвести до виникнення лісових пожеж, загорань будинків, адже у вітряну погоду вогонь дуже швидко може переміститися з полів, пасовищ та господарських угідь до лісових насаджень, перетворившись на справжнє стихійне лихо.
Сокирянський РС закликає громадян відмовитись від спалювання стерні, сухої трави, листя та інших побутових відходів! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричиняє інші  негативні наслідки, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

Начальник Сокирянського РС УДСНС
України у Чернівецькій області