Чернівецька область, Вижницький район

Відбувся інформаційний навчальний семінар на тему «Дітям Буковини – здорове харчування 2020-2022 рр.»

Дата: 12.12.2019 23:28

Сьогодні у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці відбувся інформаційний навчальний семінар на тему «Дітям Буковини – здорове харчування 2020-2022 рр.» за участі Вашковецького сільського голови, спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету, керівників навчально-виховних закладів громади, дошкільних установ, заступників директорів, комірників, кухарів, а також постачальників харчових продуктів у заклади освіти.

Відкрили семінар начальник Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Лисий І.М. та сільський голова Романенко В.В.

Присутні учасники обговорили питання дотримання вимог санітарного законодавства до харчоблоків закладів освіти та організації харчування дітей, використання дезінфікуючих засобів, додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти, а також впровадження системи контролю за продуктами харчування (НАССР).

У процесі обговорення питань порядку денного виник цілий ряд запитань, на які фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Агапій В.М. та Камінською А.С., а також начальником управління Лисим І.М. були надані вичерпні відповіді.

Семінар завершився розробкою спільних підходів у сфері дотримання санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів при організації харчування учнів шкіл та вихованців дитячих установ.

Відділ освіти, молоді та спорту Вашковецької об'єднаної територіальної громади