Відбулось освячення каплиці у селі Нова Слобода

Дата: 14.11.2019 12:22

Кажуть, що добрим людям спадають на думку гарні, правильні ідеї, втілення в життя яких, буде робити наше життя і цей світ кращим, які будуть слугувати людям довгі роки.
8 листопада 2019 року, відбулась пам’ятна і важлива подія - освячення каплиці на честь Святого Дмитра (великомученика Димитрія Солунського) у селі Нова Слобода Вашковецької обєднаної територіальної громади. Ця подія стала можливою завдяки спільній праці всіх жителів населеного пункту, жертводавців та меценатів.
Тепер у населеному пункті є свій острівок духовності – своя місцева святиня, де всі віряни можуть зібратись для спільної молитви Богу.
Посвяту провели митрофорний протоїєрей отець Василій та протоїєрей Серафим Свято-Михайлівської церкви с.Вашківці.
Тож від імені мешканців всієї Вашковецької об’єднаної територіальної громади вітаємо жителів села Нова Слобода із цією визначною подією. Бажаємо всім міцного здоров’я, Божої любові та Божого Благословення.