Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 18.10.2019 09:25

З метою публічного та прозорого призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Вашковецької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Шишківці, що знаходиться за адресою: 60221, с.Шишківці Сокирянського району, вул. Шкільна 4.

До конкурсу допускаються громадяни України, які мають повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), вільно володіють державною (українською) мовою та мають стаж педагогічної роботи не менше п’яти років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі до 18.11.2019 року повинні подати на розгляд наступний перелік документів:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію ідентифікаційного коду;

- копія документа про повну вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

- перспективний план розвитку закладу освіти;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Претенденти  можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с.Вашківці, вул. М.Грушевського 22,  відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Вашковецької сільської ради.

Контактні особи – Голяк Надія Костянтинівна, Мельницька Марія Василівна (тел. 0966740367, 0677050961).

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);

- проведення конкурсного відбору (презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання чинного законодавства; розв’язання ситуаційного завдання; співбесіда з конкурсною комісією);
         - визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Оплата праці – посадовий оклад та надбавки згідно чинного законодавства.

Звертаємо увагу претендентів на зайняття вакантної посади на те, що конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюватиметься за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,  а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану на 2 роки або на 6 років розвитку закладу  освіти (на два роки – для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дату та місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.