Для здійснення виробництва та торгівлі пальним необхідно отримати ліцензію

Дата: 17.05.2019 09:50

Фахівці Головного управління  ДФС у Чернівецькій області звертають увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють (планують здійснювати) діяльність з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, на необхідність подання документів, визначених Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (в редакції з 01.07.2019) для отримання ліцензій (перелік додається).

Детальніше з переліком документів можна ознайомитись на офіційному веб-порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/377317.html?fbclid=IwAR0Ditsretwk9K12zLowB1l3cFIOwc_EYU-vWKG6jur-bgdbJlAEFUbPbkQ

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Підготовлено в межах проекту, що фінансується ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»