ПАРТНЕРСТВО – ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Дата: 26.04.2019 12:40

Відповідно до Меморандуму про партнерство територіальних громад, 25 квітня в Сокирянській міській раді відбулася робоча нарада голів та представників об’єднаних територіальних громад сокирянщини за участю –   заступника Новодністровського міського голови Ігоря Нажиги,  Вашковецького сільського голови Валерія Романенка, Сокирянського міського голови Василя Равлика, заступників міського голови Артура Гангала та Володимира Чорного, провідного спеціаліста з питань інвестицій Наталії Препелиці, начальника відділу будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Гаджули.

Учасники робочої наради провели консультації щодо форм співпраці, зокрема укладення угод про міжмуніципальне співробітництво, можливостей для створення спільних комунальних підприємств, тощо. Розглянуто та обговорено пропозиції в частині  формування відповідної документації для підготовки інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток громад у сфері житлово-комунального господарства, туризму, культури і спорту, а також в напрямі інноваційних технологій.

Прийнято рішення   про проведення наступної робочої наради з участю спеціалістів міських та сільської рад з питань інвестицій, які безпосередньо будуть готувати відповідні проекти.

fQM9gRjtPMT2zRFx3jgqG_Atqnzl1W1rKGcAMECQ