Відбулось генеральне прибирання під’їзної дороги загального користування сполученням Шишківці – Вашківці

Дата: 22.04.2019 15:12

20 квітня у рамках Всеукраїнського дня довкілля відбулась передвеликодня толока, проведення якої зініціювавали активні жителі села Вашківці Гудійник Станіслав, Вамуш Андрій, Капанистий Олег, Троян Андрій, які закликали долучитися до екологічної акції усіх небайдужих жителів громади, оскільки планувалось генеральне прибирання під’їзної дороги загального користування сполученням Шишківці – Вашківці.
Ідею підтримала і Вашковецька сільська рада та адміністрація Вашковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які разом із педагогічним колективом і учнями 9-11 класів приєднались до прибирання. Місцеві жителі - Іващук Михайло, Іващук Валерій, Басько Валентин забезпечили вивіз побутового сміття, листя, гілля власними транспортними засобами. Результатом роботи, спільних зусиль небайдужих жителів села стали чисті, прибрані узбіччя!

Тож дякуємо всім жителям села Вашківці, які не шкодуючи свого часу та сил, допомогли навести лад на території громади, внесли свій посильний вклад у збереження природи рідного краю. Сподіваємось, що на наступний суботник до прибирання долучиться значно більше людей, оскільки такий вид діяльності спрямований на покращення якості життя кожного жителя громади.

Тільки спільними зусиллями ми змінимо наше життя на краще!

Центр економічного зростання громади

Підготовлено в межах проекту за підтримки ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»