Від працюючих буковинців до казни надійшло понад 614,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Дата: 17.04.2019 09:58

У січні - березні 2019 року грошові накопичення податку на доходи фізичних осіб у зведеному бюджеті складають 614,6 млн. грн., що на 112,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року – розповідають у регіональному представництві фіскальної служби. Та деталізують, державний бюджет роботодавці регіону наповнили на 157,8 млн. грн., а до місцевих скарбниць надійшло - 456,8 млн. грн. податку.

У фіскальному відомстві відзначають, наразі податок на доходи фізичних осіб складає 64 відсотки усіх надходжень до місцевих громад Буковини. Відтак і надалі залишається домінуючим бюджетоутворюючим податком для місцевих громад.

Відтак, у розпорядження територіальних скарбниць надійшло: Вижницький район  - 17,7 млн. грн., Герцаївський район – 8,5 млн.грн., Глибоцький район - 20,6 млн. грн., Заставнівський район – 12,8 млн. грн., Кельменецький район – 13,0 млн. грн., Кіцманський район – 23,1 млн. грн., Новоселицький район – 19,9 млн. грн., Путильський район – 8,9 млн грн., Сокирянський район - 16,0 млн. грн., Сторожинецький район - 23,8 млн. грн., Хотинський район – 15,6 млн. грн., м. Чернівці – 266,5 млн. грн.. м. Новодністровськ – 10,4 млн. грн..

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують на дотриманні вимог трудового законодавства –  офіційне оформлення співробітників, своєчасну виплату заробітної плати, недопущення її виплати у  “конвертах”. Оскільки, наповнена місцева казна дає можливості для розвитку нашого регіону, як  економічного, так і соціального.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області