Відбувся майстер- клас «Прикрашаємо Великодній кошик»

Дата: 15.04.2019 21:21

Незабаром Великдень! Атрибутами цього найвеличнішого християнського свята у нашому краї є вербова гілочка, обрядова випічка, крашанки та великодній кошик.

15 квітня у Центрі економічного зростання громади відбувся майстер- клас «Прикрашаємо Великодній кошик», який провела жителька с.Вашківці Гуцул Світлана. Майстриня презентувала присутнім декілька своїх робіт, розповіла, чому обрала собі саме таке хобі, навчила, як правильно працювати із «легким» пластиліном та допомогла кожному із присутніх оздобити його Великодній кошик. Всі присутні були зачаровані процесом виліплення прикрас.

Дякуємо пані Світлані за чудовий майстер-клас та бажаємо їй успіху! Сподіваємось, що до наступного подібного заходу долучиться ще більше бажаючих!

Захід проведений у рамках проекту Європейського союзу «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», що реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання» та Агенції розвитку громад Буковини.