Відбулося чергове засідання сесії Вашковецької сільської ради

Дата: 25.03.2019 12:22

22 березня у приміщенні Центру економічного зростання громади відбулося чергове засідання сесії Вашковецької сільської ради.

На розгляд депутатів були винесені наступні питання порядку денного:

• Про уточнення сільського бюджету на 2019 рік
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального Некомерційного Підприємства «Сокирянський Центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2019 – 2020 роки
  • Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період 2019 – 2020 роки у населених пунктах Вашковецької сільської ради
  • Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей – інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2019 – 2020 роки
  • Про виділення приміщень для реалізації заходів проекту Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання»
  • Про утворення старостинського округу
  • Про затвердження Програми «Вчитель» на 2019 – 2020 роки

Окрім того було розглянуто заяви та звернення громадян та ряд земельних питань.

Одним із основних питань, які розглядались на засіданні сесії, було вирішення питання виділення приміщення гаражів Вашковецької сільської ради та прилеглої до них території на безоплатній основі сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Холодок» по збору, охолодженню та заморозці фруктів та овочів для забезпечення господарської діяльності та реалізації заходів проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».