Вперше на території Вашковецької громади була проведена гра «Світ громад».

Дата: 17.01.2019 20:13

17 січня 2019 року, вперше, на території Вашковецької громади була проведена гра «Світ громад», яка максимально наближена до реального життя, у ній можна побувати у ролі пенсіонера, чиновника або священника, започаткувати свій бізнес, побудувати готель або відкрити власну АЗС.  А перемогти можна тільки якщо кожен із гравців докладе максимум зусиль.

Учасниками гри стали учні 9 класу.

Протягом гри деякі гравці мали змогу стати мером громади, було побудовано лікарню, аптеку, школу, дитячий садок, «пенсіонер» придбав собі ділянку землі, «фермер»  побудував для громади церкву та став власником АЗС, кожен із гравців не соромився йти наднормово працювати та всі вчасно сплачували податки до місцевого бюджету.

І команді вдалося перемогти і збудувати власну громаду.

Гра підходить як підліткам, так і дорослим людям, тому якщо Ви бажаєте спробувати власні сили у грі «Світ громад», то збирайте команду однодумців, телефонуйте за тел. +380976510095 і Ми проведемо гру саме для Вас!

Захід відбувся за підтримки проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання».