ДО УВАГИ БІЗНЕСУ ГРОМАДИ!

Дата: 11.12.2018 09:11

Для вас – в межах реалізації проекту за підтримки Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» 14-15 грудня поточного року організовується навчальний тренінг «Безкоштовні IT рішення від компанії Google для просування і оптимізації власного бізнесу».

В програмі заходу:

• Створення та активація Google акаунту

• Робота з електронною поштою «Gmail»

Google Calendar - безкоштовний веб-додаток для тайм-менеджменту і зручного планування зустрічей

• Диск Google або Google Drive — основні характеристики та можливості сховища даних, що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті.

• Знайомство Google Docs - дозволяє спільно редагувати документи, електронні таблиці, презентації, малюнки, форми та  багато іншого.

• Реєстрація власного бізнесу в системі Google Мій бізнес - безкоштовний і простий у використанні інструмент, який дає змогу представляти на сторінках Google, зокрема в Пошуку й на Картах, компанії та організації.

• Створення сайту власного проекту в системі Google Мій бізнес. Наповнення інформацією та головні налаштування.

• Зв'язок з споживачами вашого продукту через систему відгуків та пропозицій за допомогою сервісу Google Мій бізнес

• Огляд Google Analytics — зручний і багатофункціональний сервіс для аналізу власного інтернет-сайту. Аналізу поведінки споживачів вашого продукту.

• Основи Google Ads — онлайн-рекламний сервіс, для відображення коротких рекламних текстів для веб-користувачів. Налаштування та розміщення власної реклами для цільової аудиторії Вашого бізнесу.

• Продаж товарів та послуг за допомогою соціальних мереж Facebook Instagram та ін. Можливості, цільові аудиторії, оптимальні варіанти продажів.

Зареєструватись можете на електронну скриньку  argb@ukr.net або через адміністатора Центру економічного зростання вашої громади 097 651 00 95 - Христина.