Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Коли мрія стає реальністю!

Дата: 22.11.2018 12:42
Кількість переглядів: 763

       У час коли соціально-економічна ситуація у державі є нестабільною, курс долара та євро прямує вверх, а курс гривні стрімко прямує до низу, відкривати власний бізнес – досить ризикована справа. Але якщо розробити грамотний план власного економічного розвитку, докласти максимум зусиль та вірити в те, що ти робиш, то мрія може стати реальністю.

     У нашій громаді, є активні молоді люди, яких не злякали життєві труднощі, які вирішили започаткувати власну справу всупереч усім перешкодам. Це жителі с. Шишківці - сім’я  Танаса Олександра та Вікторії.

Фото без опису

       Зовсім нещодавно вони стали приватними підприємцями та власниками сімейного бізнесу, відкривши магазин «Лідія». Спільними зусиллями всієї сімї вони реалізували давню мрію Вікторії, а саме - започаткувати власну справу та приносити людям задоволення від, на перший погляд буденної справи, відвідування магазину.

 

      Олександр та Вікторія на особистому подвір’ї та власними силами звели приміщення сучасної затишної крамниці і у 2017 році почали свою підприємницьку діяльність. Магазин здійснює торгівлю товарами широкого вжитку, реалізує продукти харчування та миючі засоби, косметику. У магазині представлений широкий вибір товарів українських та закордонних виробників, діють знижки на хліб. У випадку, коли термін придатності будь – якого товару підходить до закінчення, товар обмінюється на новий, оскільки у власників магазину налагоджена тісна співпраця і порозуміння із постачальниками продукції та товарів. Також позаду магазину працює літня тераса, де в спекотну пору року можна поїсти морозива або випити прохолодних напоїв.

Фото без опису

         За ініціативи Вікторії, у перспективі планується створення «Корзини пільговика», в якій будуть передбачені товари для пільгових категорій населення за зниженими цінами.

         Сім’я Танас, як приватні підприємці, оформили всі потрібні документи та вчасно сплачують податки до місцевого бюджету на благо громаді.

         Вікторія та Олександр постійно в русі, працюють не покладаючи рук, з метою розширення асортименту товарів, для того щоб надавати якісні послуги у сфері торгівлі, аби кожен відвідувач крамниці отримав задоволення від купленого товару та чарівної посмішки продавця.

 

Фото без описуФото без опису

         Тож бажаємо підприємцям Танасу Олександру та Вікторії сімейного благополуччя, успіхів, розширення бізнесу та всіх гараздів.

         Для довідки: магазин знаходиться з адресою: с. Шишківці, вул. Миру, буд. 2. Працює - із 9 до 20 год. у зимовий період та із 9 до 22 год. у літній період, обідня перерва з 14 до 15 год.  

 

 

Стаття підготовлена Романенко Христиною, адміністратором Центру економічного зростання громади в рамках проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора