Концерт у Вашковецькій об'єднаній територіальній громаді присвячений 78-й річниці утворення Сокирянського району.

Дата: 20.11.2018 11:28

"О, Сокирянщино, прекрасний рідний краю,
Ти України наш куточок золотий
Лише для тебе я цю пісню заспіваю,
Тому що наймиліша в світі тільки ти..."

Спільними зусиллями працівників культури, адміністрацій шкіл с. Вашківці, с.Шишківці, жителями  с.Нової Слободи та місцевої влади 16 листопада 2018 року в приміщені Вашковецької загальноосвітньої школи, було проведено концертну програму, яка присвячена 78-й річниці утворення Сокирянського району. На святі були присутні: Маркевич Андрій Миколайович – перший заступник голови районної державної адміністрації, Романенко Валерій Васильович – голова Вашковецької об'єднаної територіальної громади, Кукурудзяк Іван Васильович – голова ветеранської організації, а також жителі громади. Фольклорний колектив «Хора» с. Шишківці співав пісень українською та молдавською мовою, вокально – інструментальний колектив «Мрія» с. Вашківці заспівав пісню «Вашківці», молодь розважала присутніх запальними танцями та гуморескою, також співали пісень про Сокирянщину, рідний край та Україну.

Дякуємо організаторам та всім присутнім!

Центр економічного зростання громади