Майстер-клас «Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу» у Вашковецькій ОТГ

Дата: 19.10.2018 14:20

Ви творчі, креативні? Хочете свої здібності використати для власного розвитку чи для бізнесу? Хочете навчитись робити красиві речі та радувати себе, дітей, друзів?

Пропонуємо Вам відвідати безкоштовний майстер-клас «Творче хобі  як можливість розвитку креативного бізнесу» талановитої Тетяни Порчук, власниці дитячої студії "Гарбузик", який відбудеться 25 жовтня 2018 року. Зареєструватись, дізнатись місце та час майстер - класу можна за телефоном: +380976510095.

Ловіть момент - використовуйте можливості!

Центр економічного зростання громади.

В межах проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання", який фінансується ЄС спільно з Вашковецькою сільською радою та реалізується в рамках ініціативи "Мери за економічне зростання" Глибоцькою селищною радою з Асоціацією ОМС Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини"