Консультація школярів щодо вибору професії

Дата: 18.10.2018 10:35

У Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді, зокрема у Вашковецькій та Шишковецькій загальноосвітніх школах, працівники Сокирянської філії Чернівецького центру зайнятості спільно з адміністраціями шкіл та Центром економічного зростання громади провели консультацію 17 жовтня 2018 року для учнів 9 – 11 класів щодо вибору професії, розповіли про послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, допомогу у професійному самовизначенні, можливості професійного навчання, перекваліфікацію працівників та як започаткувати власну справу. Також серед старшокласників було проведено конкурс малюнків «Моя майбутня професія». Були визначені переможці конкурсу, їх нагородили грамотами та подарунками.