Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

ПЛАНУЄМО РОБОТУ КООПЕРАТИВІВ

Дата: 30.05.2018 19:31
Кількість переглядів: 963

Як на старті спланувати діяльність  кооперативу? Що  необхідно врахувати, щоб зрозуміти свої перспективи становлення та розвитку? Чи взагалі варто вкладати кошти у визначений напрямок? – такі питання сьогодні розглядаються на семінарі, організованому в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується ЄС в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Представники  Вашковецької громади також  приймають участь у навчальному заході. При обговоренні напрямів діяльності кооперативу в громаді  увага зосередилась першочергово на питаннях передпродажного охолодження  ягід  для формування партій для збуту. Над прорахунком цього напряму наразі і працюватимуть представники ініціативної групи. Громада розраховує вже в цьому році отримати фінансову підтримку на закупівлю необхідного обладнання.

Довідково.  «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського Союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Наша громада також доєдналась до ініціативи. Наразі іде розробка плану економічного розвитку громади. Тому будемо щиро вдячні активним мешканцям громади за долучення до процесу його розробки та подальшого втілення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора