Як діяти в надзвичайній ситуації

Дата: 11.05.2018 09:46

26 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Вашківці відбулася зустріч учнів із особою, життя якої пов’язане з небезпекою, складністю ситуацій та захистом здоров’я людей.

Головний фахівець Сокирянського районного відділу лейтенант служби з надзвичайних ситуацій України Багрій Д.Б. ознайомив із своєю професією та розповів про її важкість. Також рятувальник нагадав учням про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, яких варто дотримуватись. Крім того, дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провів роз’яснювальну роботу з учнями, нагадав школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернув на безпечне поводження з вогнем.

Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров’я.

Катя Вакарчук

?????????»?????° ?????? ???°???? ???°???°????????.