Сокирянські рятувальники провели показове навчання

Дата: 22.04.2018 21:44

Сокирянські рятувальники провели показове навчання в Сокирянському лісгоспі на території Вашковецької обєднаної територіальної громади.

Рятувальники постійно підтримують готовність до роботи у найскладніших умовах. Зокрема, вогнеборці регулярно влаштовують тактико-спеціальні навчання, під час яких вдосконалюють свої навички у ліквідації пожеж. Співробітники Державної пожежно-рятувальної частини № 8 провели навчання на території ДП «Сокирянське лясове господарство»  разом із його персоналом.

За задумом навчань, умовна пожежа виникла у лісі та відпрацювання умовної пожежі в адміністративному приміщенні лісового господарства. Першочерговим завданням було отримати дозвіл на ліквідацію пожежі та підготовлено місця для рятувальників і проведення евакуації персоналу.

Таким чином, рятувальниками та персоналом було відпрацьовано спільні дії на випадок виникнення пожежі. Крім того, фахівці Управління ДСНС області перевірили облаштування шляхів евакуації, правильність організації евакуації та знання робочого колективу закладу про те, як діяти у випадку виникнення пожежі.

По завершенні практичних дій було проаналізовано допущені помилки під час навчань та проведено інструктаж із працівниками закладу щодо дотримання правил пожежної безпеки та користування вогнегасниками.