Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Сокирянські рятувальники провели показове навчання в Сокирянському РЕМ

Дата: 05.04.2018 10:25
Кількість переглядів: 824

Рятувальники постійно підтримують готовність до роботи у найскладніших умовах. Зокрема, вогнеборці регулярно влаштовують тактико-спеціальні навчання, під час яких вдосконалюють свої навички у ліквідації пожеж. 03 квітня співробітники Державної пожежно-рятувальної частини № 8 провели навчання на території Сокирянського Рему разом із його персоналом.

Фото без опису

За задумом навчань, умовна пожежа виникла у на електро підстанції Сокирянського РЕМу. Першочерговим завданням було отримано дозвіл на ліквідацію пожежі та підготовлено місці для рятувальників і проведення евакуації персоналу.

Фото без опису

Таким чином, рятувальниками та персоналом було відпрацьовано спільні дії на випадок виникнення пожежі. Крім того, фахівці Управління ДСНС області перевірили облаштування шляхів евакуації, правильність організації евакуації та знання робочого колективу закладу про те, як діяти у випадку виникнення пожежі.

Фото без опису

По завершенні практичних дій було проаналізовано допущені помилки під час навчань та проведено інструктаж із працівниками закладу щодо дотримання правил пожежної безпеки та користування вогнегасниками.

Начальник Сокирянського РВ УДСНС України у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту  С.М. Селезньов

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора