Сокирянський район, Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели навчання із священнослужителями

Невдовзі на нас очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок.

Аби Великдень не завершився трагедією, Cокирянські рятувальники  провели навчання із священнослужителями Сокирянського району та звертаються до мешканців із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Вдома у ході приготування паски та різноманітних святкових страв слід обережно поводитися з газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.

Під час богослужіння в церкві варто зберігати безпечну відстань від інших прихожан, ретельно зав’язувати волосся хусткою й підставляти під свічку шматок паперу чи носову хустинку, щоб уберегтися від гарячого воску.

У великодньому кошику свічку слід розмістити таким чином, аби полум’я не торкалося поліетилену чи самого плетеного кошика. У жодному разі не слід підпускати маленьких дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі та спровокувати загорання. А повернувшись з церкви додому, свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів.

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від руйнівної пожежі.