Сокирянський район, Чернівецька область

Вітання Вашковецького сільського голови з Великодніми святами

Шановні жителі сіл Вашківці, Шишківці, Струмок та Нова Слобода!

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Великого світлого Християнського свята Воскресіння Христового!

Хай життєдайний Великдень радісним писанковим різнобарв’ям увійде у Ваші родини, оновить Ваші сили, дасть реальне воскресіння Вашим надіям і сподіванням, наснагу до життя, а доля веде Вас шляхом нових духовних злетів, дарує добро, злагоду і впевненість, плідну працю на благо родини!

Зичу гарного настрою, щастя, радості, здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху і здійснення всіх задумів.

Нехай чудесне свято Великодня принесе любов і світло у Вашу родину і щирість та добро у взаємини!

Хай мир у серці Вашому панує,

Хай ангел божий щастя Вам дарує,

Ісус Христос здоров’я шле з небес.

Христос воскрес! Воістину Воскрес!