Сокирянський район, Чернівецька область

Спільними зусиллями

21 лютого 2018 р. виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» Неля Малько, відвідала Вашковецьку громаду для визначення з об`єктами для створення Центру економічного зростання громади та створення кооперативу в межах проекту Европейського Союзу "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" (в межах ініціатива «Мери за економічне зростання»).

Спільними зусиллями, у даних  приміщення, влітку планується проведення ремонтних робіт. «Радує, що віддалені від центрів, від магістралей села живуть, будуються, думають про майбутній розвиток. Саме за такими людьми - майбутнє наших сіл і селищ» - зазначила Неля Малько.