Сокирянський район, Чернівецька область

ВІД 15 КВІТНЯ ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ БУКОВИНЦІ ОФОРМЛЯТИМУТЬ У НОТАРІУСІВ

16 квітня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію».

Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту 7 Правил підставою для оформлення короткострокової візи є зокрема запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи, оформлене на офіційному бланку, або нотаріально посвідчене запрошення фізичної особи.

Вказаною Постановою внесені зміни до підпункту 8 пункту 4 Положення про Державну міграційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 360. Зокрема, з нього виключено слова «запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну».

Також відповідно до пункту 4 Правил оформлення віз довгострокова віза оформляється як багаторазова на 90 днів.

У зв’язку з цим територіальними підрозділами Управління ДМС у Чернівецькій області з 15 квітня 2017 року буде припинено прийом документів на оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну.

Про це інформують в Управлінні ДМС у Чернівецькій області.

Джерело: http://www.bukoda.gov.ua