ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОСИЛЕННЯ МОРОЗІВ НА БУКОВИНІ

Дата: 27.02.2018 12:27

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології, на наступні два дні очікуються опади у вигляді снігу. На дорогах ожеледиця. Температура повітря на Буковині коливатиметься вночі від 14-19 градусів морозу, в горах  23-28 градусів морозу. Вдень 9-14 градусів морозу.

Результат пошуку зображень за запитом "мороз"

Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг.

Тому  закликаємо  водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу.

Застерігаємо водіїв – не вирушати у дорогу без засобів проти ковзання, а в разі ускладнення погодних умов нагадуємо про можливість  скористатися визначеними пунктами обігріву, які розташовані безпосередньо вздовж доріг загального користування області.  Всього на автодорогах Буковинидіє 9пунктів обігріву.

ПУНКТИ ОБІГРІВУ ПО ДП «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАВТОДОР»Служби автомобільних доріг у Чернівецькійобласті:

1. ВИЖНИЦЬКИЙ РАЙОН:

Виробнича база Вижницького райавтодору - адмінбудівля  (м. Вижниця, вул. Українська, 111)

2. ГЕРЦАЇВСЬКИЙ РАЙОН:

Виробнича база Герцаївськогорайавтодору– адмінбудівля (м.Герца, вул.Горького,46)

3. ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОН:

Виробнича база Глибоцькогорайавтодору- адмінбудівля(смт.Глибока, вул.Данила Галицького,4);

-Дорожньо-ремонтний пункт філії Чернівецької ДЕД (с.Тарашани, Автодорога М-19 Доманове(на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест), км 524+05)

4.КЕЛЬМЕНЕЦЬКИЙ  РАЙОН:

Виробнича база Кельменецького  райавтодору- адмінбудівля(смт Кельменці, вул.Паламаря,30)

5. КІЦМАНСЬКИЙ  РАЙОН:

- Виробнича база Кіцманського райавтодору - адмінбудівля (м.Кіцмань, вулНезалежності, 2-в);

- Дорожньо-ремонтний пункт філії Чернівецької ДЕД (м.Кіцмань, вул.Незалежності, 137).

6. НОВОСЕЛИЦЬКИЙ  РАЙОН:

Виробнича база Новоселицького райавтодору- адмінбудівля  (м.Новоселиця, вул. Хотинська, 75 б)

7.  ПУТИЛЬСЬКИЙ РАЙОН:

Виробнича база Путильського райавтодору – адмінбудівля (смт.Путила, вул.Українська33)

8.  СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ РАЙОН:

Виробнича база експлуатаційної дільниці Сторожинецького автодору(м. Сторожинець,вул.Крива,1)

9. ХОТИНСЬКИЙ  РАЙОН:

Виробнича база Хотинського райавтодору – адмінбудівля (м. Хотин, вул. Шевченка, 79)

Уразі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера  Служби автодоріг 58-38-84 цілодо.

Джерело: http://bukoda.gov.uа