Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Сокирянський район, Чернівецька область

Семінар для вчителів молодших класів

08.12.2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці Вашковецької об’єднаної територіальної громади Сокирянського району в рамках тижня правових знань відбувся семінар вчителів молодших класів на тему «Правова робота у початкових класах як передумова формування правової свідомості особистості», в якому взяли участь учителі навчально-виховних закладів громади та Клішковецької ОТГ Хотинського району. 


В рамках семінару було показано ряд фрагментів уроків у 1, 2, 4 класах, на яких діти вивчали власні права і обов’язки, розглядали статті Конвенції про права дитини, Конституції та законів України. Кожен із вчителів продемонстрував власну методику викладання, індивідуально-орієнтований підхід навчання із застосуванням сучасних мультимедійних засобів. Учні з цікавістю розглядали сюжети казок, мультфільмів, визначали серед героїв порушників правил поведінки, розігрували тематичні сценки.
Завершив семінар виховний захід «Країна дитячих мрій», учасниками якого стали понад 60 вихованців - учнів молодших класів. 
Всі присутні отримали корисний досвід та приємні враження від участі у семінарі.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH