Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Сокирянський район, Чернівецька область

Допомога громади бійцям АТО

15 лютого 2017 року жителями населених пунктів Вашковецької об`єднаної територіальної громади було відправлено у зону проведення антитерористичної операції гуманітарний вантаж, який зібрали учні загальноосвітніх навчальних закладів сіл Вашківці та Шишківці.

Всього було відправлено 30 мішків та 3 коробки з теплими речами, 6 мішків з овочами, 21 коробку банок з маринадами.

Окремо для поранених бійців школярами Вашковецької школи та соціальними працівником сільської ради Песлар Л.І. було закуплено спідньої білизни, спортивних брюк, тенісок, засобів особистої гігієни на суму 3 535 гривень.

Крім того приватними підприємцями села Вашківці (Семенюк П.В., Пиріг Я.В., Пиріг Д.В., Хмарук В.Л., Бабинський Р.В., Харабара А.І., Крохмалюк Н.М., Михайлюк П.А.) закуплено дизельного пального на суму 1920 гривень для доставки гуманітарного вантажу на місце призначення.

Виконавчий комітет сільської ради виділив 50 літрів дизельного пального та 1 000 гривень на транспортні витрати.

Доставку вантажу на місце призначення забезпечив власним автомобілем житель села Вашківці Колотило Микола Юрійович.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH