Сокирянський район, Чернівецька область

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області оголошує громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці Сокирянського району на земельній ділянці площею 17,00 га в урочищі «Соцсфера».

Пропозиції приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення. Довідкову інформацію можна отримати за адресою: с.Вашківці Сокирянського району, вул. Грушевського, 22 та за тел. (03739) 45-042, 097-651-0065, 068-493-7444.

З Детальним планом території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці можна ознайомитись тут.

З Рішенням  № 180/08-16 від 11 липня 2016 року "Про розроблення детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці" можна ознайомитись тут.