З 1 червня у Чернівецькій області обмежено рух великовагових транспортних засобів

Дата: 02.06.2017 10:52

З 1 червня 2017 року на Буковині введено обмеження руху великовагових транспортних засобів.

З метою створення умов для безпечного руху транспорту на дорогах Чернівецької області, недопущення руйнування покриття автомобільних доріг загального користування Чернівецької області у період підвищення температури повітря понад 28 градусів С і більше. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Обмеження діє керуючись законодавством України.

Тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування державного значення області загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше, ніж 7 тонн вводиться з 10:00 до 22:00 з 1 червня по 31 серпня 2017 року.

Джерело: https://pogliad.ua