Сокирянський район, Чернівецька область

Про погоду на вихідних

Як повідомляє головний синоптик сайту http://opogode.ua/ Наталка Діденко, Вихідні в Україні якихось нових синоптичних тенденцій не принесуть.

І в суботу, і в неділю періодично підсипатиме снігом або мілкою мрякою сніжною, тобто, буде хмарно і вогко. Завтра на Заході опадів не очікується.
На дорогах ожеледиця. Хоча це можна написати до березня.
У нічні години підморожуватиме, вдень температура повітря коливатиметься близько нуля, десь в межах -2+2, на Півдні +2+6 градусів.
Враховуючи відлигу, будьте обережними під дахами будинків. Рибалки, вам - особлива уважність, бо лід може підступно підтавати.
У Києві 17-18 лютого або періодичний сніг, або хмарність. Вночі -3-6 градусів, вдень близько нуля.
З наступного тижня в Україну прийде чергове похолодання, тому не поспішайте полегшувати одяг та знімати шапки - і зима, і віруси ще у хорошій формі.

Світлина від Наталки Діденко.