Гуманітарна допомога жителям Авдіївки від мешканців села Шишківці (фотозвіт)

Дата: 08.02.2017 09:31

На звернення керівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про надання посильної допомоги жителям Авдіївки, найактивніше відгукнулися жителі населеного пункту Шишківці Вашковецької об’єднаної територіальної громади.

Чимало небайдужих громадян, трудових колективів і приватних підприємців відгукнулися на прохання допомогти та надали необхідні теплі речі, ліки, продукти харчування, – усе те, що нині необхідно для жителів Авдіївки.

Учні місцевої  школи, жителі села, представники релігійної громади Християн віри Євангельської принесли із дому велику кількість добротних теплих речей, зокрема: зимові ковдри - 17 шт., покривала та пледи нові -  4 шт., подушки 12 шт., рукавиці, дорослі та дитячі теплі шкарпетки, зимовий одяг - всього 30 мішків, засоби гігієни (памперси - 4 упаковки, мило, пральний порошок), харчові продукти (тушонки, салати,  варення, сало  кускове солоне, сухі суміші, макаронні вироби, крупи швидкого приготування та ін.), засоби невідкладної допомоги. Всього було зібрано 4 яблучних ящика, 15 бананових коробок, 11 фруктових ящиків з різною консервацією.

Окрім того, 2-3 лютого в с.Шишківці було проведено благодійний збір коштів для придбання гуманітарної допомоги мешканцям м.Авдіївка Донецької області. На зібрані кошти було придбано: цукор - 20 кг, борошно - 10 кг, олію (6 дволітрових пляшок), 1 мішок вермішелі, гречки -  20 кг, рису - 25 кг, сіль та спеції, сірники, туалетний папір всього на суму 2255 грн.

Окремо варто відзначити учнів та педагогічних працівників Шишковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які зібрали 25 мішків з продуктами харчування, теплим одягом, засобами особистої гігієни, дитячими іграшками. Кожен клас здав по 100 грн. і в магазині «Стожари» закупили продукти харчування та предмети першої необхідності на суму 1050 грн.

Загальне керівництво акції допомоги тим, хто знаходиться під обстрілами та потребує нашої допомоги здійснювала спеціаліст з питань соціального обслуговування і захисту населення Вашковецької сільської ради Пріпа Марія Григорівна.