Конкурс малюнків «Моє майбутнє»

Дата: 20.04.2017 08:57

Представництво ООН в Україні запрошує дітей та молодь взяти участь у конкурсі малюнків за темою «Яким я бачу своє майбутнє», що триватиме до 25 квітня 2017 року. Автори всіх робіт, які будуть надіслані в рамках конкурсу, отримають грамоти від Представництва ООН в Україні.

Десять найкращих робіт отримають призи від Представництва ООН в Україні (сертіфікати від магазину http://rozetka.com.ua/ на 400 гривень) та грамоти, й будуть виставлені протягом 2017-го року у приміщенні Представництва ООН в Україні, деякі з робіт можеть стати ілюстарціями до публікації нової стратегічної програми співпраці України та ООН.

Як надіслати роботи та зареєструватись для участі в конкурсі:

Учасники Конкурсу: до участі в Конкурсі запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці відповідного віку позашкільних навчальних закладів.

Терміни проведення Конкурсу:

• з 4 квітня до 25 квітня: подання дитячих малюнків до оргкомітету Конкурсу;
  • з 25 до 30 квітня – визначення переможців конкурсним журі;
  • 10 травня – оголошення переможців Конкурсу;
  • 10 – 20 травня – нагородження переможців та учасників Конкурсу.

Для участі в Конкурсі необхідно до 25 квітня цього року надіслати малюнки на поштову адресу: Представництво ООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м.Київ, 01021 – з поміткою на конверті “Конкурс малюнків”.

Формат робіт, надісланих для участі у конкурсі: не менше ніж А3 (420×594 мм)

Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні дитячі роботи (колективні роботи конкурсним журі не розглядаються).

Тема малюнку обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу.

Подані на Конкурс роботи можуть бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу формату не менш ніж А3 (420×594 мм. Роботи не оформляються в рамку чи паспарту). На звороті малюнка зазначаються прізвище, ім’я, домашня поштова адреса, контактні телефони автора, клас та назва навчального закладу.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються. Надіславши роботи на конкурс, автори надають право Представництву ООН відобразити роботи на вебсайті, соціальних мережах та публікаціях організації.

Конкурсні роботи оцінюються за наступними критеріями:

• відповідність темі Конкурсу
  • художній рівень, композиційна досконалість;
  • індивідуальність виконання, оригінальність;
  • якість виконання, охайність.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь: victoria.andrievska@unic.org.

Джерело: Представництво ООН в Україні.