Сокирянський район, Чернівецька область

Підсумки виконання зведеного бюджету Чернівецької області за 2016 рік

23 лютого 2017 року відбулось засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації. Директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Анжела Дякова у своєму виступі поінформувала присутніх про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2016 рік. Нею зазначено, що за минулий рік до місцевих бюджетів області надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 2 529,9 млн. грн. або 113,9% (+307,9 млн. грн.) від плану, затвердженого місцевими радами з урахуванням змін, та на 873,9 млн. грн. або в 1,5 рази більше, ніж торік.

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло 1 886 млн. грн., що становить 110,6% та на 180,2 млн. грн. більше від плану, затвердженого органами місцевого самоврядування з урахуванням змін. Виконано планові показники за доходами в цілому місцевими бюджетами усіх рівнів. Порівняно з минулорічними показниками, надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшились на загальну суму 628,8 млн. грн. або в 1,5 рази.

Упродовж 2016 року відповідно до плану з Державного бюджету місцевим бюджетам області надійшла базова дотація в сумі 318,3 млн. грн., стабілізаційна дотація – 84,1 млн. грн., субвенції з державного бюджету -  4694,7 млн. грн. (99,9%  від передбаченого обсягу).

Загалом у 2016 році Чернівецька область одержала офіційних трансфертів з державного бюджету в сумі 5097,1 тис. грн., що на 654,1 млн. грн. більше ніж у 2015 році та в 1,8 рази більше, ніж обсяги надходжень податків і зборів до Державного бюджету на території області за 2016 рік.

Детальніше про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2016 рік можна ознайомитися тут http://www.bukoda.gov.ua/sites/default/files/photos/dopovidna_skor_2016.doc.

Презентація до виступу директора Департаменту фінансів.