A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг у Вашковецькій об'єднаній територіальній громаді

Дата: 19.12.2019 21:04
Кількість переглядів: 613

      

       Сьогодні, 19 грудня 2019 року у День Святого Миколая у Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулась визначна подія - відкриття Центру надання адміністративних послуг, який створений завдяки участі Вашковецької сільської ради у партнерській програмі «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його країнами-учасниками - Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

          На урочистій церемонії відкриття Центру надання адміністративних послуг були присутні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, жителі населених пунктів громади, а також гості - партнери, завдяки співпраці з якими адміністративні послуги в громаді стали доступнішими: керівник регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Чернівецькій області Татарчук Т.М. та регіональний спеціаліст програми «U-LEAD з Європою» Веклич І.В.

          Відтепер жителі населених пунктів Вашковецької об’єднаної територіальної громади матимуть змогу отримувати максимально необхідний перелік адміністративних послуг в комфортних умовах. Загалом, у новоствореному ЦНАПі надаватимуться понад 70 видів послуг, серед яких найбільш затребуваними є реєстрація місця проживання, нотаріальні послуги, соціальні, земельні послуги та ряд інших.

          Таким чином, громадяни матимуть можливість швидко отримати всі адміністративні послуги, які надає держава і вирішити будь-які земельні, майнові питання, зареєструвати акти цивільного стану і ще безліч питань, які відтепер можна вирішити на місці,  в межах громади.

          У новому Центрі створено 5 стаціонарних робочих місць, приміщення просторе та світле, обладнане за європейськими стандартами і є доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями. У приміщенні ЦНАПу облаштовано також дитячий ігровий куточок та вбиральню з встановленим пеленальним столиком для немовлят. Окрім того, створене і одне віддалене робоче місце у с.Шишківці Шишковецького старостинського округу, у якому надаватимуться аналогічні послуги.

          Всі спеціалісти ЦНАПу пройшли навчальні тренінги для підвищення кваліфікації, які спеціально були розроблені та проведені в рамках програми «U-LEAD з Європою».

          Таким чином Вашковецький ЦНАП став ще одним прикладом ефективного партнерства між громадою та міжнародною донорською програмою. Адже до створення центру долучились українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», які надали допомогу в інституційному створенні ЦНАП, реконструкції інтер’єру приміщення, а також в оснащенні Центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням, що сприятиме підвищенню рівня життя громади та її сталому розвитку.

          Сьогоднішня подія має стати прикладом для наслідування для існуючих громад і тих, що тільки планують об’єднатись. Адже однією з переваг децентралізації і об’єднання територіальних громад є покращення якості надання адміністративних послуг та наближення їх до людей.

 

Центр економічного зростання громади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора