Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у твоєму виші! Сума гранту складає 16 000 гривень

Дата: 18.11.2019 14:07

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua. Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант: 1 місце – 10 000 грн 2 місце – 4 000 грн 3 місце – 2 000 грн Від тебе ми чекаємо цікавий матеріал на тему домашнього текстилю.

Більш детальну інформацію щодо вимог до робіт шукай на сторінці проекту. Участь у програмі абсолютна безкоштовна! Кінцевий строк подачі статей – 10 березня 2020 року.

Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів!

Підготовлено у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання", що фінансується Європейським союзом та реалізується в рамках ініціативи "Мери за економічне зростання".