Децентралізація влади - шлях до спроможної громади

Дата: 15.12.2018 21:12

14 грудня 2018 року відбулася неформальна зустріч учнівської молоді с. Шишківці, а саме учнів 10 – 11 класів, із сільським головою Вашковецької об’єднаної територіальної громади Романенко Валерієм Васильовичем, яка була ініційована Центром економічного зростання громади.

Зустріч проходила у приміщенні Шишковецької загальноосвітньої школи у рамках тижня правознавства.

Темою заходу було «Децентралізація влади - шлях до спроможної громади». Школярі мали змогу дізнатися що таке «децентралізація», місцевий бюджет, порівняти бюджети сіл до об’єднання та після утворення об’єднаної територіальної громади, дізнатися які види податків діють у нашій громаді та за рахунок чого наповнюється бюджет.

Кожен присутній мав змогу висловити власну думку та задати запитання, які цікавили.

Всім присутнім було запропоновано заповнити «Анкету зворотного зв’язку» та висловити власні побажання щодо проведення подібних заходів. Було надзвичайно приємно побачити зацікавленість в очах молодих людей та отримати запрошення щодо наступних зустрічей.

Наостанок Валерій Васильович запропонував учням відповісти на декілька запитань, які стосувались теми зустрічі.

Найактивнішими слухачами стали Настас Микола та Проценко Олександра, учні 11 класу, які отримали заохочувальний приз - записнички та кулькові ручки, за правильні відповіді на запитання.

Зустріч була організована та проведена завдяки участі громади у проекті ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Дякуємо за допомогу в організації заходу директору Шишковецької ЗОШ – Бужаку Віктору Васильовичу, вчителю історії – Бучко Михайлу Миколайовичу та педагогу – організатору – Крохмалюк Надії Василівні.

Центр економічного зростання громади