Неформальна зустріч школярів із сільським головою Вашковецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 11.12.2018 22:55

11 грудня 2018 року у Вашковецькій загальноосвітній школі відбулася неформальна зустріч школярів із сільським головою Вашковецької об’єднаної територіальної громади Романенко Валерієм Васильовичем, ініційована Центром економічного зростання громади.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Темою заходу було «Децентралізація влади - шлях до спроможної громади». Після обговорення основних питань зустрічі, школярі задавали питання, які їх цікавили.

На жаль, зустріч була обмежена в часі, і всі бажаючі не встигли висловити власну думку. Тому, у найближчій перспективі, планується зробити такі зустрічі традиційними для громади. Спілкуючись із представниками органів місцевого самоврядування на різну тематику, активна молодь зможе висловити власну думку, отримати нові знання, які знадобляться їм у житті, а також набути власного життєвого досвіду.

З метою визначення якості проведеного заходу всім присутнім було запропоновано заповнити «Анкету зворотного зв’язку» та висловити власні побажання щодо наступної зустрічі.

Зустріч стала можливою завдяки проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Хочемо висловити подяку вчителю історії та правознавства Вашковецької загальноосвітньої школи, Петлик Галині Іванівні за допомогу в організації зустрічі.

Центр економічного зростання громади